EĞİTİM UZMANI Sınav Hazırlık Eğitimi

Eğitmenler İçin Eğitim Uzmanı (Seviye 6) Eğitimi – Online / Canlı Sınıf Eğitimi | Sertifika Programı

Program Hakkında

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’na bağlı MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU (MYK), Türkiye’nin küresel ekonomide rekabet edip, ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün yetiştirilmesi amacı doğrultusunda, Ulusal Mesleki Yeterlilik Sistemi ile ilgili düzenlemeleri yapar. Bu sistem; ulusal meslek standartlarının oluşturulduğu, mesleki ve teknik eğitim ve öğretim programlarının bu standartlara göre hazırlandığı, kalite güvencesinin sağlandığı, adil, şeffaf ve güvenilir bir sistemdir.

Bu kapsam çerçevesinde eğitim uzmanlığı konusunda da ULUSAL MESLEK STANDARTLARI RESMİ GAZETEDE YAYINLANMIŞTIR. Bu eğitim programı, katılımcıların eğitim uzmanlığı konusunda, ulusal meslek standartlarının karşılanıp karşılanmadığının tespitine dair MYK tarafından yapılan sertifikasyon sınavlarına hazırlamak üzere geliştirilmiştir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Yeterlilik: 21UY0465-6 Eğitim Uzmanı (Seviye 6) Rev.No:00 sınavına katılacaklar için hazırlanan programın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Katılımcıların eğitim uzmanlığı konusunda sahip oldukları bilgilere ek olarak edinecekleri yeni bilgileri girecekleri sınavda nasıl değerlendireceklerini tam olarak sindirmeleri hedeflenir.

Programın Amacı

Programın İşleyişi

Seviye 6'nın Anlamı

Eğitimler aşağıdaki konularda adaylara bilgi ve yetkinlik kazandırmayı amaçlar:

Genel Bilgiler

Video eğitimler, performans sınavı hazırlık demosu, eğitim kitapçıkları.

6 saate yakın video eğitimler.

Sınavda başarılı olan katılımcılar MYK Yeterlilik Belgesi’ne sahip olurlar.

Sertifikalar

BİLİŞ AKADEMİ | HOŞ GELDİNİZ!