HAKKIMIZDA

AMACIMIZ

Yeterli bilgi ve beceriye sahip, mesleğinde ustalaşmış ve mesleki yeterliliğini hem ulusal hem de uluslararası düzeyde belgelendiren, nitelikli işgücünün yetiştirilmesine öncülük etmek ve katılımcılarımızın potansiyelini beklentilerin ötesine taşımak.

Bunu yapabilmek için;

EĞİTİMLERİMİZ

Eğitimlerimiz, modern dünyanın bilgi odaklı teknoloji çağının beklentilerine uygun, çağdaş bilgiyle harmanlanmış, tam donanımlı içeriklere sahip, ilgi çekici yöntem ve metotlarla tasarlanıyor. Programlarımız etkin öğrenmeyi destekleyecek şekilde online/offline veya örgün eğitimlerden oluşuyor.

EĞİTİM SERTİFİKALARIMIZ

BİLİŞ AKADEMİ, eğitim hizmet kalitesi, uzmanlık alanlarına yönelik sertifikalı eğitim ve mesleki kurs programları, sempozyum, konferans, seminer düzenleme hizmetleri kapsamında onaylanmıştır (ISO 9001:2015). BİLİŞ AKADEMİ aynı zamanda Cardcert Elektronik Sertifika verebilmek için sözleşme kapsamına ilişkin genel şartlara uyumlu olduğu için, tüm eğitimlerimiz Cardcert uluslararası belgelendirme tarafından belgelendirilir.

BİLİŞ AKADEMİ’den aldığınız tüm eğitimlere dair elektronik sertifikalarınız aynı karta yüklenir. CARDCERT Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile tüm sertifikalarınızın tüm dünyada çevrimiçi (online) izlenebilirliği sağlanır. Yani “TEK BİR KARTLA TÜM DÜNYADA’’ aldığınız eğitimlerin sertifikalarını yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz.

ULUSLARARASI BELGELENDİRME

HİZMETLERİMİZ

BİLİŞ ULUSLARARASI BELGELENDİRME, deneyimli ve sektöründe uzman denetçileri ile tarafsız ve bağımsız uluslararası sistem belgelendirme ve Cardcert Uluslararası Sertifikasyon danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

BİLİŞ MESLEKİ YETERLİLİK SINAV MENTÖRLÜK MERKEZİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı MYK tarafında ulusal meslek standardı olarak resmi gazetede yayınlanan ulusal mesleklerde; mesleki yeterlilik belgesi elde etmek isteyen adayların yeterlilik birimlerinde tanımlanan teorik ve performansa dayalı sınavlar için hazırlık eğitimi ve mentörlük hizmeti sunmaktadır.

Etik Anlayış

gelişim ve başarı

Vizyon Sahibi Olmak

İŞ ORTAKLARIMIZ

BİLİŞ AKADEMİ | HOŞ GELDİNİZ!