SİBEL KOCA ÇINAR

Sibel Koca; 23 yılı aşkın süre, görsel ve yazılı media, IT, yazılım geliştirme, lojistik – saha operasyonları alanlarında faaliyet gösteren çeşitli şirketlerde, son 12 yılı üst düzey yönetici olmak üzere İnsan Kaynakları ve Kalite uzmanlıklarında görev yapmıştır. Sosyal güvenlik – iş hukuku uygulamaları, bordro – özlük yönetimi, seçme & yerleştirme, kariyer planlama, performans yönetimi, eğitim, ücret yönetimi, süreç yönetimi, kalite sertifikasyon süreçleri gibi temel İnsan Kaynakları ve Kalite fonksiyonlarında derin tecrübeye sahiptir. 

Kariyeri boyunca, stratejik insan kaynakları yönetimi, yetenek yönetimi, süreç performansı ölçümleme & denetleme,  orta ve üst düzey liderlik yolculuğu, Agile dönüşüm ve Scrum metodolojisi, çevik insan kaynakları, çalışan marka değeri oluşturma, kurum kültürü, yeni mezun & genç profesyonel yetiştirme program tasarımı ve uygulamaları gibi pek çok katma değeri yüksek alanda çalışmalar yapmıştır.  

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü mezunudur. Yüksek lisansını  Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yönetimi alanında tamamlamıştır. 

2019 yılından itibaren çeşitli şirketlerde, kurum kültürü ve kurum içi iletişim, organizasyonel gelişim, stratejik insan kaynakları yönetimi ve yeni mezun & genç profesyonel yetiştirme programı başlıklarında danışmanlık projeleri yürütmekte olup; kurumsal hayata hazırlık, etkin iletişim, takım kültürü ve takımın parçası olma, liderlik yolculuğu başlıklarında eğitim vermektedir.  

BİLİŞ AKADEMİ | HOŞ GELDİNİZ!